آکادمی آموزش آنلاین Besteach32

بیش از ۱۵ سال است که در قالب دانشگاه علمی کاربردی برای آموزش های حضوری و موسسه آموزش عالی فاران مهر دانش در قالب دانشگاه الکترونیکی فعالیت داشته ایم.

تجربه این سال ها کشش و نیاز بازار را جهت آموزش های ویژه و کاربردی نشان داده است.
آکادمی besteach درسال ۱۳۹۹ در قالب یک استارتاپ آموزشی با محوریت توسعه و آموزش های کاربردی خاص بصورت حضوری و آنلاین راه اندازی گردید، استراتژی مجموعه از ابتدا مبتنی بر ارائه محصولات آموزشی با کیفیت بوده و همواره در جهت رضایت دانش پذیران قدم بر می دارد.

اعتقاد ما اینست که در دنیای امروز جهت ادامه حیات نیاز به تغییرات اساسی داریم و همانا آموزش از مهمترین ابزار تغییر است. میخواهیم با سیستم سنتی آموزش خداحافظی نموده و متدهای نوین جهانی را بکار گیریم. رسالت این آکادمی گسترش و بکارگیری جدیدترین شیوه های آموزشی می باشد که هر روزه توسط تیم تحقیق و توسعه آکادمی رصد و شناسایی می گردد.

این آکادمی علاوه بر بکارگیری متدهای جدید و نوین آموزشی و تولید محتوی علمی باکیفیت، در زمینه توسعه و گسترش بستر آموزشی آنلاین و مبتنی بر وب جهت همکاری با موسسات و دانشگاه های کشور فعالیت ویژه ای دارد.

به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، مرکز آموزش علمی کاربردی واحد ۳۲ تهران، از آکادمی آموزش های آنلاین besteach32 رونمایی می نماید:

  www.besteach32.com 🌎

 www.Instagram.com/besteach32 🌎

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا
×

سلام!

برای راهنمایی و چت با کارشناسان پشتیبان در واتس اپ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟