ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد 32 تهران

مرکز آموزش علمی کاربردی واحد ۳۲ تهران تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و با تمرکز بر مهارت محوری و اشتغال آفرینی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی، بدون کنکور دانشجو می پذیرد. سهمیه ویژه شاغلین، امکان تقسیط شهریه، معافیت تحصیلی و برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری از مزایای این مرکز می باشد.

جهت ارائه خدمات مشاوره وپیش ثبت نام  در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی واحد 32 تهران، می توانید مشخصات خود را در فرم زیر تکمیل نمایید تا کارشناسان مرکز پس از بررسی های لازم جهت تکمیل پرونده و ارائه خدمات مشاوره رایگان با شما تماس حاصل نمایند.

جهت دریافت مشاوره وپیش ثبت نام رایگان، فرم زیر را تکمیل نمایید.

به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، امکان ارسال مدارک غیرحضوری با ارسال مدارک زیر به شماره تلفن 09301302828 از طریق واتس اپ میسر می باشد.

مدارک لازم : (لازم به ذکر است ارسال مدارک به هیچ عنوان بعنوان به منزله ثبت نام نمی باشد.)

  • کپی تمام صفحات شناسنامه
  • کپی کارت ملی
  • کپی آخرین مدرک تحصیلی (برای کاردانی کپی دیپلم، برای کارشناسی کپی کاردانی)
  • کپی کارت پایان خدمت یا برگه اعزام یا برگه معافیت تحصیلی (برای آقایان)
  • آدرس منزل
  • شماره تلفن همراه و تلفن ثابت
  • رشته مورد تقاضا

با رشته های دانشگاه بیش تر آشنا شوید.

صنایع دستی_ فرش

باقت و رفوگری فرش

طراحی فرش

مدیریت کسب و کار

مترجمی زبان انگلیسی

موسسه فرهنگی هنری فاران به حول و قوه الهی و با بهره مندی از امکانات و تجهیزات مناسب آموزشی از سال 1382 به عنوان مجری برنامه های مرکز آموزش علمی کاربردی واحد 32 تهران در مقاطع دانشگاهی همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز و تاکنون ادامه داده است.

این مرکز تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکنون پذیرای بیش از 6000 نفر دانشجو در رشته های مختلفی همچون هنر های تجسمی، معماری داخلی، روابط عمومی، مهندسی فناوری اطلاعات، گرافیک، مترجمی زبان انگلیسی، حسابداری مالی و صنعتی، نقاشی، مدیریت کسب و کار، طراحی مد و لباس و امور فرهنگی بوده است. تقریبا بیش از 4500 دانشجو از این مرکز تا سال 1398 فارغ التحصیل شده اند که نزدیک به 90% آنان به دلیل کسب مهارت های علمی شاغل می باشند. این مرکز دارای دو سایت مجهز کامپیوتری، سه کارگاه طراحی و همچنین کارگاه مجهز خیاطی می باشد و کتابخانه مرکز دارای بیش از 2000 جلد کتاب در عناوین مختلف است.                     

بکارگیری بیش از 70 مدرس برجسته و دارای مجوز تدریس باعث شده است تا فارغ التحصیلان این مرکز، دارای کیفیت بالایی بوده و تعداد زیادی از آن ها پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوند. واحد 32 تهران بر این امر استوار است که جهت آشنایی و ترویج علم راه گشای شما عزیزان باشد.                                     

موقیعیت فیزیکی مناسب مرکز، دسترسی به اتوبوس BRT و دیگر وسایل نقلیه عمومی مزیت مهمی برای دانشجویان می باشد. 

اسکرول به بالا
×

سلام!

برای راهنمایی و چت با کارشناسان پشتیبان در واتس اپ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟