معرفی دانشگاه علمی کاربردی واحد 32 تهران

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات، منابع عادی و انسانی دستگاه های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام میکند. 

دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود. هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی را برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد، به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی زیر نظر دانشگاه، رکن اجرایی آموزش های علمی کاربردی را داشته و به قصد ارتقاء دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تاسیس شده است.

اهداف آموزشهای علمی کاربردی:               

1_ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت همه جانبه (صنعتی، نظامی و دانشگاهی) در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی کاربردی کشور.

2_ارتقاء شاخص های کمی و کیفی آموزش های کاربردی در جامعه.

3_فراهم سازی زیر بنای مناسب به منظور بکارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.                                   

4_زمینه سازی زیر بنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین.

موسسه فرهنگی هنری فاران به حول و قوه الهی و با بهره مندی از امکانات و تجهیزات مناسب آموزشی از سال 1382 به عنوان مجری برنامه های مرکز آموزش علمی کاربردی واحد 32 تهران در مقاطع دانشگاهی همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز و تاکنون ادامه داده است.

این مرکز تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکنون پذیرای بیش از 6000 نفر دانشجو در رشته های مختلفی همچون هنر های تجسمی، معماری داخلی، روابط عمومی، مهندسی فناوری اطلاعات، گرافیک، مترجمی زبان انگلیسی، حسابداری مالی و صنعتی، نقاشی، مدیریت کسب و کار، طراحی مد و لباس و امور فرهنگی بوده است. تقریبا بیش از 4500 دانشجو از این مرکز تا سال 1398 فارغ التحصیل شده اند که نزدیک به 90% آنان به دلیل کسب مهارت های علمی شاغل می باشند. این مرکز دارای دو سایت مجهز کامپیوتری، سه کارگاه طراحی و همچنین کارگاه مجهز خیاطی می باشد و کتابخانه مرکز دارای بیش از 2000 جلد کتاب در عناوین مختلف است.                     

بکارگیری بیش از 70 مدرس برجسته و دارای مجوز تدریس باعث شده است تا فارغ التحصیلان این مرکز، دارای کیفیت بالایی بوده و تعداد زیادی از آن ها پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوند. واحد 32 تهران بر این امر استوار است که جهت آشنایی و ترویج علم راه گشای شما عزیزان باشد.                                     

موقیعیت فیزیکی مناسب مرکز، دسترسی به اتوبوس BRT و دیگر وسایل نقلیه عمومی مزیت مهمی برای دانشجویان می باشد. 

اسکرول به بالا
×

سلام!

برای راهنمایی و چت با کارشناسان پشتیبان در واتس اپ بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟