معرفی دانشگاه

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم،تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات،منابع عادی و انسانی دستگاه های اجرایی،نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام میکند.                                    .

دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اداره می شود.هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود.دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.                           . 

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی زیر نظر دانشگاه،رکن اجرایی آموزشهای علمی کاربردی و به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تاسیس شده است.

اهداف آموزشهای علمی کاربردی :                         .

1_ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت همه جانبه(صنعتی،نظامی و دانشگاهی)در گسترش اعتلای دانش و پزوهش علمی کاربری کشور.

2_ارتقای شاخص های کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه.

3_فراهم سازی زیر بنای مناسب بمنظور بکارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.                                   .

4_زمینه سازی زیر بنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین.

موسسه فرهنگی هنری فاران به حول و قوه الهی وبا بهره مندی از امکانات و تجهیزات مناسب آموزشی از سال 1382 به عنوان مجری برنامه های مرکز علمی کاربردی واحد 32 تهران در مقاطع دانشگاهی همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز و تا کنون ادامه داده است.                                                    .

این مرکز تحت نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری تا کنون پذیرای بیش از 4000 نفر دانشجو در رشته های مختلفی همچون هنر های تجسمی،معماری داخلی،روابط عمومی،مهندسی فناوری اطلاعات            گرافیک،مترجمی زبان انگلیسی،حسابداری مالی و صنعتی،نقاشی           مدیریت کسب و کار، طراحی مد و لباس و امور فرهنگی بوده است.                                                                      

تقریبا بیش از 2500 دانشجو از این مرکز تا سال 1393 فارغ التحصیل شده اند که نزدیک به 90% آنان به دلیل کسب مهارتهای علمی شاغل می باشند.                                                                       .

این مرکز دارای دو سایت مجهز کامپیوتری،سه کارگاه طراحی و همچنین کارگاه مجهز خیاطی می باشد و کتابخانه مرکز دارای بیش از 2000جلد کتاب در عناوین مختلف است.                               .

 

بکارگیری بیش از 70 مدرس برجسته و دارای مجوز تدریس باعث شده است تا فارغ التحصیلان این مرکز دارای کیفیت بالایی بوده و تعداد زیادی از آنها پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوند.واحد 32 تهران بر این امر استوار است که جهت آشنایی و ترویج علم راه گشای شما عزیزان باشد.                                                                   .

 

 

 

موقیعیت فیزیکی مناسب مرکز،دسترسی به اتوبوس BRT و دیگر وسایل نقلیه عمومی مزیت مهمی برای دانشجویان میباشد.                              

سخن مدیر دانشگاه

هدایت نیروهای فعال به کارآفرینی و مهارت آموزی مهمترین وظیفه همه عوامل آموزشی در همه مقاطع می باشد که بتواند جوانان آینده کشور را با دو بال علم و مهارت به شکوفایی و ارتقاء نسبی سطح درآمد سرانه و اشتغال کامل کشور و استقلال اقتصادی و تولید هدایت نماید .

دکتر بیات - ریاست دانشگاه

 

 

ارتباط با مرکز

image 88784001-09109782270

 مرکز فرهنگ و هنر واحد 32
خیابان ولیعصر  . بالاتر از پارک ساعی
نرسیده به توانیر . نبش کوچه همسایگان , پلاک 2

imageاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پیوند ها

© 2019 کلیه حقوق این سایت برای دانشگاه فرهنگ و هنر واحد 32 محفوظ می باشد

Please publish modules in offcanvas position.