دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم،تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات،منابع عادی و انسانی دستگاه های اجرایی،نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام میکند.                                    .

دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اداره می شود.هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آنها محول می شود.دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.                           . 

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی زیر نظر دانشگاه،رکن اجرایی آموزشهای علمی کاربردی و به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تاسیس شده است.

اهداف آموزشهای علمی کاربردی :                         .

1_ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت همه جانبه(صنعتی،نظامی و دانشگاهی)در گسترش اعتلای دانش و پزوهش علمی کاربری کشور.

2_ارتقای شاخص های کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه.

3_فراهم سازی زیر بنای مناسب بمنظور بکارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.                                   .

4_زمینه سازی زیر بنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین.

موسسه فرهنگی هنری فاران به حول و قوه الهی وبا بهره مندی از امکانات و تجهیزات مناسب آموزشی از سال 1382 به عنوان مجری برنامه های مرکز علمی کاربردی واحد 32 تهران در مقاطع دانشگاهی همکاری خود را با دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز و تا کنون ادامه داده است.                                                    .

این مرکز تحت نظر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری تا کنون پذیرای بیش از 4000 نفر دانشجو در رشته های مختلفی همچون هنر های تجسمی،معماری داخلی،روابط عمومی،مهندسی فناوری اطلاعات            گرافیک،مترجمی زبان انگلیسی،حسابداری مالی و صنعتی،نقاشی           مدیریت کسب و کار، طراحی مد و لباس و امور فرهنگی بوده است.                                                                      

تقریبا بیش از 2500 دانشجو از این مرکز تا سال 1393 فارغ التحصیل شده اند که نزدیک به 90% آنان به دلیل کسب مهارتهای علمی شاغل می باشند.                                                                       .

این مرکز دارای دو سایت مجهز کامپیوتری،سه کارگاه طراحی و همچنین کارگاه مجهز خیاطی می باشد و کتابخانه مرکز دارای بیش از 2000جلد کتاب در عناوین مختلف است.                               .

 

بکارگیری بیش از 70 مدرس برجسته و دارای مجوز تدریس باعث شده است تا فارغ التحصیلان این مرکز دارای کیفیت بالایی بوده و تعداد زیادی از آنها پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار شوند.واحد 32 تهران بر این امر استوار است که جهت آشنایی و ترویج علم راه گشای شما عزیزان باشد.                                                                   .

 

 

 

موقیعیت فیزیکی مناسب مرکز،دسترسی به اتوبوس BRT و دیگر وسایل نقلیه عمومی مزیت مهمی برای دانشجویان میباشد.                              

سخن مدیر دانشگاه

هدایت نیروهای فعال به کارآفرینی و مهارت آموزی مهمترین وظیفه همه عوامل آموزشی در همه مقاطع می باشد که بتواند جوانان آینده کشور را با دو بال علم و مهارت به شکوفایی و ارتقاء نسبی سطح درآمد سرانه و اشتغال کامل کشور و استقلال اقتصادی و تولید هدایت نماید .

دکتر بیات - ریاست دانشگاه

 

 

ارتباط با مرکز

image 88784001-09109782270

 مرکز فرهنگ و هنر واحد 32
خیابان ولیعصر  . بالاتر از پارک ساعی
نرسیده به توانیر . نبش کوچه همسایگان , پلاک 2

imageاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پیوند ها

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu